SON DAKİKA

Yeşilay Derneği Çorlu Şubesi Başkanı Serkan Alkan Yeşilay Haftası’nı Trend Arena’da kutladı

Bu haber 06 Mart 2018 - 20:36 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi’nde bu hafta sonunda minikler için hazırlanmış Boyama Atölyesi çocukları doyasıya eğlendirirken; Türkiye Yeşilay Derneği Çorlu Şubesi Başkanı Serkan Alkan Yeşilay Haftası’nı Trend Arena’da kutlamayı tercih etti. Ailesiyle birlikte 4 Mart Pazar günü etkinlik alanında yerini alan Alkan, bağımlılık türleri ve bağımlılıklara karşı alınabilecek önlemleri ziyaretçilerine açıklayıp çocuklar için Yeşilay tarafından hazırlanan hediyeleri bizzat vererek minikleri sevindirdi.

Eğlendiren ve bilinçlendiren etkinliklerin tek adresi haline gelen Trend Arena’da bu hafta da 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için hazırlanan özel etkinlikler ziyaretçilerini bekliyor olacak. Calimera Dans Topluluğu’nun kadınlar için özel olarak hazırladığı dans gösterisi ve etkinlik alanında ücretsiz Hydrafacial Cilt Bakımı’nın yanı sıra; Her mart ayının ikinci perşembesi kutlanan Dünya Böbrek Günü bilgilendirici standı,

LÖSEV kanser çocuklarımıza bağış yapmaya imkan sağlayan el emeği ürünlerinin satışı için kurduğu standıyla 8 Mart’ta Trend Arena Alışveriş Merkezi’nde yerlerini alacak. 11 Mart Pazar Günü ise genç kızların hayallerini süsleyen yeni sezon gelinlikleriyle Vuslat Gelinlik muhteşem bir defile gerçekleştirilecek.