SON DAKİKA

Avşa’da feribot limana çarptı

MARMARAEREĞLİSİ, TEKİRDAĞ

Türkiyenin ilk entegre temizlik tesisi Çorluda açıldı

Bu haber 13 Mart 2016 - 9:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Luxen Temizlik Tesisleri San. ve Tic. Ltd. Şti. , 1200m2’lik kendine ait kapalı alana sahip, Türkiye’nin ilk entegre temizlik hizmetleri veren tesisidir.

BİR ÇOK HİZMET VERİLİYOR

Tesisimiz ilk olarak Çorlu bölgesinde hizmet vermeye başlamış olup kısa süre içerisinde civar bölgelere de, Tekirdağ Yeniçiftlik-Marmara Ereğlisi-Silivri-Selimpaşa-Lüleburgaz, servislerini ulaştırmıştır. Tesisimizde halı yıkamanın yanında, ses dalgaları ile perde yıkama (stor-zebra-tül-fon-jaluzi), yün yorgan , uyku seti ,battaniye , yastık, yerinde koltuk ve sandalye yıkama, yatak yıkama, halıfleks yıkama gibi hizmetler de verilmektedir. Tesiste ayrıca tüm diğer tekstil ürünlerininde temizliği yapılabilmektedir.

SON TEKNOLOJİ TEMİZLİK

Tüm bu hizmetler son teknoloji makine ve ekipmanlarla yapılmakta olup, uygun sıcaklıkta kapalı kurutma odalarında, güneş ışığına ve toza maruz kalmadan, hijyenik ortamda kurutularak gerçekleştirilmektedir. Tesisimiz, stor ve zebra perdeleri Ultrasonik Makinede ses dalgaları yöntemiyle temizleyerek fark yaratmaktadır. Tüm bu hizmetler, kendi personelimiz tarafından yapılmakta olup, ücretsiz servislerimizle evlerinize ulaştırılırken, hiçbir kurum veya kuruluştan fason hizmet alınmamaktadır. Kendimize güvenin garantisi olarak tesis randevu almadan müşterilerin ziyaretine açıktır.