SON DAKİKA

Avşa’da feribot limana çarptı

MARMARAEREĞLİSİ, TEKİRDAĞ

GLC Medya tüm kuaförleri tek çatı altında toplayacak

Bu haber 13 Ağustos 2015 - 18:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Sistemin işleyişi hakkında kaydedilen bilgiye göre; Her işletmeye kendine ait özel bir web sayfası mahiyetinde alan tahsis ediliyor ve kontrol paneli açılıyor. İşletme sahipleri kendi kontrol panellerinden sayfalarını yönetebiliyor, fotoğraf galerisi oluşturabiliyor, işletme’nin irtibat ve adres bilgilerini de girerek sisteme dahil oluyor. Hizmetlerinin bununla da bitmediğini ifade eden GLC Medya yetkilileri, “Bay&Bayan kuaför hizmeti veren işyeri sahipleri ürünlerinin ya da hizmetlerinin tanıtımını yapabildikleri gibi firmalarının haberlerini ve paylaşımlarını diledikleri an diledikleri şekilde duyurabiliyorlar. Ayrıca meslektaşları ile aynı platformda bulunmalarından dolayı sektörle ilgili güncel gelişmeleri anında öğrenebiliyor, yeni trendleri kolayca takip edebiliyor ya da paylaşmak istedikleri bir şey olduğunda diğer meslektaşlarıyla paylaşabiliyorlar” açıklamasında bulundu. Kuaförlerin kendilerine has müşterilerinin de beğendikleri işletmeyi bu sistem üzerinden kolayca takip edebileceğine dikkat çeken GLC Medya yetkilileri, “İşletme yeni bir ürün veya hizmetini duyurduğunda müşterileri de anında beğeni ya da yorum yapabiliyorlar” açıklamasında bulundu.

TÜM KUAFÖRLER TEK ÇATI ALTINDA TOPLANACAK

Sistemde sektörle ilgili en iyi firmaların da bulunacağının altını çizen yetkililer sistemin aynı zamanda ülke genelinde hizmet verdiğini ifade ederken, işletmelerin malzeme tedariklerini kolayca sağlayabilecekleri ve gelişmelerden haberdar olabileceklerinin altını çizdi. Tamamen ücretsiz olan ve ücretsiz kalacak olan sisteme Tekirdağ, Çorlu ve tüm ilçelerde ki kuaförlerin de kayıt olmasını beklediklerini ifade eden GLC Medya yetkilileri “Bay&Bayan kuaför hizmeti veren tüm işletmeleri tek çatı altında toplamayı hedefliyoruz” açıklamasında bulundu.

SİZLER DE YERİNİZİ ALIN

Tekirdağ, Çorlu ve tüm ilçelerde bulunan kuaför salonu bulunan işletmelerin de sisteme dahil olması beklenirken; Sistemde yer almak isteyen işletmelerin yapması gereken tek şey; www.glc.life adresine tıklayarak işletme adıyla kayıt olmak. Kayıt olan işletmeler, aynı zamanda işletme bilgilerini girerek tamamen ücretsiz olan sistemde yer alabilecekler.

AYRICA BU BÖLGEDEN BAYAN MÜŞTERİ TEMSİLCİLERİ ARANIYOR


Tekirdağ, Çorlu ve tüm ilçelerden ayrıca serbest zamanlı çalışacak bayan müşteri temsilcileri de aradıklarını da belirten GLC Medya yetkilileri, iş başvurusunda bulunmak isteyen bayanların doğrudan web siteleri üzerinden başvuruda bulunabildiklerini de kaydetti. .::İş başvurusunda bulunmak için TIKLAYINIZ::.