SON DAKİKA

Edremit Belediyesi nden Ajdar a tarihi ayar

Bu haber 02 Şubat 2015 - 16:03 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yeni albümüne klip hazırlıklarında olan şarkıcı Ajdar, mekan olarak Edremit’i seçti. Twitter üzerinden Edremit Belediyesi resmi hesabına mekan önerisinde bulunmasını isteyen şarkıcı Belediye’den hiç ummadığı bir yanıt aldı.

TARİHİ SÖYLE KAPATALIM

Twitter hesabı üzerinden Edremit Belediyesi’ne “Yeni albümüm için klipleri Edremit’te çekeceğim nereleri önerirsin @EdremitBelediye?” diyen Ajdar’a belediyenin resmi hesabından “Hangi tarihlerde? Ona göre belediyeyi kapatalım.” yanıtı geldi. Belediyenin verdiği bu yanıt birçok kullanıcı tafından sosyal medyadan paylaşıldı.

KARTAL BELEDİYESİ’DE DALGA GEÇTİ

Edremit Belediyesi’nin bu yanıtının ardından Kartal Belediyesi de Ajdar’la dalga geçti. Kartal Belediyesi’nin twitter hesabından “@EdremitBelediye Kartallı sanatçımıza gerekli ilgi ve desteği verirseniz seviniriz” mesajı paylaşıldı.


DÜNYA STARININ FARKINDA DEĞİLLER

Bu mesajın ardından sessizliğini bozan Ajdar, “Benin starlığımın farkında değiller henüz. Bir dünya starı ilçenize geliyor kendinizden utanın utanın. Edremit Belediyesi’nin attığı bu twit sanatçıya verilen değeri göstermektedir. Sizi fanlarıma havale ediyorum...” dedi.