SON DAKİKA

Duygu Kahraman toprağa verildi

Bu haber 26 Ocak 2015 - 13:20 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Çorlu’da karnesini almaya giderken aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden 16 yaşındaki Duygu Kahraman toprağa verildi. Cuma günü karnesini almaya giderken Yusuf Nacar’ın kullandığı 34 BM 3388 plakalı hafif ticari aracın çarpması sonucu hayatını kaybeden Özel Mektebim Koleji 10’uncu sınıf öğrencisi Duygu Kahraman gözyaşları içinde toprağa verildi.

Havuzlar mahallesindeki evine sabah dua edilmek için getirilen Duygu’nun cenazesinde komşularından helallik istendi. Burada kızının tabutuna sarılan anne Gülfiye Kahraman “Bana kızımı geri verin” diyerek feryat ederken baba Beycan Kahraman güçlükle ayakta durabildi. Okunan duaların ardından garaj camiine getirilen cenaze merasimine Çorlu Kaymakamı Levent Kılıç ile ailenin yakınları ve öğrenciler katıldı.

CENAZE NAMAZINI DİN ÖĞRETMENİ KILDIRDI

Cenaze namazını Duygu’nun Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmeni Latif Kökay kıldırdı. Kökay, Duygu’nun öğretmenlerine ve arkadaşlarına karşı davranışlarıyla sevilen sayılan başarılı bir öğrenci olduğunu belirten  Kökay “Duygu güleryüzlü, bizlerin ve öğrenci arkadaşlarının çok sevdiği birisiydi. Onu erken kaybetmenin acısını yaşıyoruz. Hayatının daha baharında onu kaybettik.Başımız sağolsun. İnşaallah bir daha böyle olaylar yaşamayız.” dedi. Kılınan cenaze namazının ardından Duygu Kahraman, aile kabristanlığına defnedildi.

ÇORLU BELEDİYESİ O YOLA HIZ KESİCİ YERLEŞTİRDİ

Kazadan sonra yolun hem gidiş hem geliş şeridine Çorlu Belediyesi tarafından hız kesiciler koyuldu. Hız kesicileri gören vatandaşlar bunların daha önce koyulması gerektiğini belirterek tepki gösterdi.