SON DAKİKA

Can Orion a geliyor

Bu haber 30 Ocak 2015 - 14:16 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Yumurcak TV’de yayınlanan ve çocukların yeni fenomeni haline gelen Can, en güzel oyunlarını oynamak ve çocuklarınızla eğlenceli saatler geçirmek için Orion’a geliyor.

Orion’un düzenlediği yarıyıl etkinlikleri kapsamında gelecek olan Can, minik hayranlarıyla Orion’da buluşacak, oyunlar oynayacak. 6, 7 ve 8 Şubat günlerinde gerçekleşecek etkinliğe üç gün boyunca 13:00-18:30 saatleri arasında tüm çocuklar ücretsiz olarak katılabilecek.

Etkinlikler süresince çocuklar Can’ın boyama kitaplarıyla boyama yapacak, maske süsleyecek, fotoğraf çektirebilecek ve Can’ın sahne gösterilerini izleyebilecekler. Ayrıca yarışmalara katılıp eğlenceli vakit geçirme fırsatı bulacak çocuklar, bu yarıyıl tatilini hiç unutamayacaklar.

CAN KİMDİR

5 yaşındaki küçük Can’ın, ailesi ve arkadaşlarıyla geçirdiği günlük yaşamı her gün Yumurcak TV’de yayınlanıyor. Başından geçenleri her gün faaliyet defterine aktaran Can, buradan da seyircilerine hikayesini anlatıyor. Okul öncesi çocukları hedefleyen Can’ın izleyici kitlesi 2-8 yaş arası çocuklar. Ailesine ve çevresine saygılı, duyarlı davranışlarıyla örnek olan Can’la birlikte çocuklar, eğlenirken öğrenecek.