SON DAKİKA

Burcuna Göre Hoşlandığın Kişiyi Etkilemenin Yolları

Bu haber 19 Şubat 2019 - 11:06 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Beğendiğiniz, hoşlandığınız birini etkilemek sanıldığı kadar zor değildir. Sevdiği ve sevmediği şeyler hakkında biraz bilgi sahibi olursanız karşınızdaki kişiyle bir uyum yakalamak çok daha kolay olacaktır. Özellikle hoşlandığınız kişinin burcunu biliyorsanız size vereceğimiz taktikler sayesinde onun aklını başından alabilirsiniz. Hangi burç nelerden tahrik olur veya hangi burç erkek hangi tip kadından hoşlanır? İşte 12 Burç İçin Sevdiğini Burcuna Göre Etkileme Yolları;

KOÇ

Zodyak’ın en çekici burcu olan Koç elbette ki en az kendisi kadar çekici kişilerden hoşlanır. Hem Koç erkeği hem de Koç kadını için formül aynıdır ve çok basittir. Görselliğe ve cazibeye önem veren Koç burçlarını etkilemek için onun dikkatini çekmeniz gerekir. Ayrıca Koç burcu bireyleri partnerlerinin kendinden emin ve özgüvenli tavırlarından hoşlanır.

 

BOĞA

Boğa kadınları ilgiden çok hoşlanır. Birlikte olacağı kişinin de daima kendisiyle ilgilenmesini ister. Bir Boğa kadınından hoşlanıyorsanız onu etkilemek için sürekli ilginizi belli etmelisiniz. Küçük sürprizler, beklenmedik romantik mesajlar oldukça hoşuna gidecektir. Boğa erkeği ise kendisine benzeyen kadınlardan hoşlanır. Bu durumda size onu çok iyi analiz etmek ve aynı ilgi alanlarıyla ilgileniyormuş gibi yapmak çok yardımcı olacaktır. Çok sevdiği grubun konserine birlikte gitmeyi teklif etmeniz onu oldukça etkileyecektir.

 

İKİZLER

İkizler burcu genellikle halk arasında dengesiz, ne istediğini bilmeyen bir tip olarak anılır. Ancak konu ilişkiler olunca İkizler ne istediğini gayet iyi bilir. İkizler erkeğini etkilemenin en temel kuralı rahat bir kişiliğe sahip olduğunuzu göstermektir. Onu ilişkide sıkmayacağınızı, kısıtlamayacağınızı önceden sezdirirseniz ilişki konusunda korkusu kalmayacaktır. İkizler kadını ise fiziksel çekicilik ile zekanın bir arada bulunduğu kişileri beğenir. Sadece yakışıklılık ya da sadece zeka olması yeterli değildir.

 

 

 

YENGEÇ

Eğer bir Yengeç kadınından hoşlanıyorsanız mutlaka cesur olmalısınız. Yengeç kadını sessiz ve geri planda kalmış erkeklerden hoşlanmaz. Onun hayallerini süsleyen erkek tam anlamıyla kendine güvenli, girdiği ortamda tüm gözleri üzerine çekebilen biri olmalıdır. Yengeç erkeği de etkilenme bakımından Yengeç kadınıyla hemen hemen aynıdır. Özgüveni yüksek, kendinin farkında olan ve güçlü bir karaktere sahip kadınlardan etkilenir.

 

ASLAN

Aslan burcu dendiği zaman akla ilk gelen şey elbette dikkat çekici olmaktır. Burcun dişisi de erkeği de dikkat çekmeyi, daima ön planda olmayı ve tüm ilginin merkezinde yer almayı ister. Bu nedenle hem Aslan erkeği hem de Aslan kadınını etkilemek için sizin de dikkat çekici olmanız şart. Gösterişli ve iddialı kıyafetler, cool tavırlar Aslan burcunu etkilemek için çok iyi adımlar olacaktır.

 

BAŞAK

Düzenli olması ile bilinen Başak kadınını etkilemek için en önemli silahınız tavırlarınız. Başak kadını kibar, anlayışlı ve olgun düşünce yapısına sahip erkeklerden hoşlanır. Ona karşı hiçbir zaman gereksiz alınganlıklar yapmayın. Bu sizi onun gözünde küçültecektir. Başak erkeğinde ise anahtar kelime zarafettir. Narin ve zarif tavırlar Başak Burcu erkeğinin kalbine giden en kestirme yoldur.

 

TERAZİ

Terazi burcu erkeği kaçan kovalanır mantığında ilerlemektedir. Eğer Terazi burcu bir erkekten hoşlanıyorsanız yapmanız gereken şey sıcak-soğuk oynamak. Önce ilginizi belli edin. Sonra ise sanki böyle bir şeyi hiç yapmamışsınız gibi davranın. Bu küçük oyunlar onu mutlaka size bağlayacaktır. Çünkü Terazi erkeği kolay elde ettiğini kolay unutur. Terazi kadını, erkeğin tam tersine istikrardan hoşlanır. Kendisinden hoşlanıldığını bilmek ve hissetmek ister. Eğer bir Terazi kadınını etkilemek istiyorsanız hoşlandığınızı cesurca belli edin ve kaçamak tavırlardan uzak durun.

 

 

AKREP

Akrep erkekleri dış görünüşe oldukça önem verir. Onlar için güzel bir yüz, orantılı vücut hatları birçok özellikten çok daha gereklidir. Giyim kuşama da çok dikkat eder. İlk izlenim olarak beğendiği kişiler ile ilişkisini ilerletmeyi düşünür. Akrep kadınları da aynı şekilde dış görünüşe önem verir ancak tek kriteri bu değildir. Akrep kadınını etkilemek için tavırlarınızın da kibar olması gerekir. Çünkü maçoluktan hiç hoşlanmaz.

 

YAY

Eğlenceye düşkünlüğü ve vurdumduymaz tavırlarıyla bilinen Yay burcunu etkilemek için tek yapmanız gereken ne kadar eğlenceli bir kişi olduğunuzu göstermek. Burcun hem kadını hem de erkeği eğlenceli, sempatik ve pozitif insanlardan hoşlanır. Yanında sızlanan, sürekli dert anlatan kişiler ile görüşmek istemezler. Eğer Yay burcu bir kadını veya erkeği etkilemek istiyorsanız daima güler yüzlü ve pozitif davranın. Karşınızdakine sizinle birlikte olursa gerçekten güzel vakit geçireceğini gösterin.

 

OĞLAK

Oğlak burcu erkeğinden hoşlanıyorsanız işinizin çok kolay olmadığını bilmelisiniz. Oğlak erkeği çok seçicidir. Birlikte olacağı kadında güzellik, cazibe, zeka ve iyi bir kariyer gibi özelliklerin bulunmasını ister. Onun için güçlü kadın çekici kadındır. Eğer Oğlak burcu bir erkeği etkilemek istiyorsanız ve bu özelliklerin kendinizde olduğunu düşünüyorsanız ilk adımı siz atabilirsiniz. İlk adımın sizden gelmesi onun gözünde size karşı bir saygı uyandıracaktır. Oğlak kadını ise biraz maddiyatçıdırlar. Birlikte olacağı erkeğin maddi durumu onun için önem taşır. Oğlak kadını evliliğe önem veren bir yapıda olduğu için ileride kendisine güzel bir yaşam sunulmasını ister.

 

KOVA

Kova erkeği masumiyetten çok hoşlanır. Utangaç tavırlar onun için oldukça çekicidir. Birlikte olacağı kişinin ona huzur vermesini ister. Fazla dominant kadınlar ile birlikte olmayı tercih etmez. İlişkilerinde sakinlikten yanadır. Burcun kadını da tıpkı erkeği gibi sakin bir ilişki ister. Sevgilisinin anlayışlı ve yapıcı bir karakteri olmasını ister. Genellikle kendisine benzeyen kişiler ile birlikte olur. Eğer kendisi sinema, tiyatro gibi faaliyetleri çok seviyorsa birlikte olacağı kişinin de sevmesini ister.

BALIK

Duygusal yönü ağır basan Balık erkeği güzel ve gösterişli kadınları beğenir. Ancak bu onun için bir ilişkiye başlamaya yetmez. Bunun yanında birlikte olacağı kişinin kendisine karşı ilgili olmasını bekler. Zaten çok duygusal olduğu için ilgiden, sevgiden ve sevginin belli edilmesinden çok hoşlanır. Balık Kadını ise dış görünüşe çok önem verir. Bazen güzel bir gülüş bazen de içten samimi bir bakış Balık kadınını etkileyebilir.