SON DAKİKA

BAŞKAN YARDIMCILARI VE SAYMAN ÜYESİ BELİRLENDİ

Bu haber 10 Nisan 2018 - 19:28 'de eklendi ve kez görüntülendi.

1 Nisan 2018 tarihinde yapılan organ seçimlerinin ardından göreve gelen  Yönetim Kurulu Üyeleri; 10 Nisan 2018 Salı  günü Çorlu TSO Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan’ın başkanlığında toplanarak kendi aralarında gerçekleştirdikleri seçim ile Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılarını ve Yönetim Kurulu Sayman Üyesini belirlediler.

Çorlu TSO’da Görev Dağılımı Yapıldı

Yönetim Kurulu Üyeleri; Hüseyin Ersoy, Haluk Perçin Bayındır, Haşim Yiğit, Kaya Kumyol, MüslümKahraman, Zeynel Yurtseven, Cem Tunalı, Gönül İşbul, Mehmet Manav, Ertuğrul Adıgüzel’in hazır bulunduğu  seçimde, Hüseyin Ersoy  ve  Haluk Perçin Bayındır Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı, Kaya Kumyol ise  Yönetim Kurulu Sayman Üye görevini üstlendiler.

Seçimin ardından açıklama yapan  Yönetim Kurulu Başkanı İzzet Volkan; “Seçim sürecini Odamıza yakışır bir şekilde tamamladık. Temsil ettiğimiz üyelerimizin onayı ve güveni ile  genç   ve dinamik bir ekiple önümüzdeki projeleri gerçekleştirebilmek için en kısa sürede aktif bir şekilde çalışmalarımıza başlayacağız. Yeni görev dağılımımızın  Çorlumuz  ve  Odamız için hayırlı olmasını diliyorum”dedi.