SON DAKİKA

Başkan Kadir Albayrak Yol Yapım Çalışmalarını İnceledi

Bu haber 09 Kasım 2018 - 1:18 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Süleymanpaşa ilçesinde Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımı devam eden yol çalışmalarını inceledi.

Başkan Kadir Albayrak, Süleymanpaşa’ya bağlı Kumbağ Mahallesinde devam eden Silindirle Sıkıştırılmış Beton (SSB) yol çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden konu ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Albayrak incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada, Büyükşehir Belediyesi olarak 11 ilçenin tamamında hayata geçirdikleri SSB yol çalışmalarının Türkiye’deki büyükşehirlerin yanında, Katar gibi ülkelerce de örnek alındığını belirterek “Her şey daha iyi bir Tekirdağ için. Ben Kumbağ Mahallemizdeki yol çalışmamızın vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. 

Başkan Kadir Albayrak, Kapaklı Belediye Başkanı İrfan Mandalı’nın da yer aldığı incelemelerde Kapaklı ilçesinin Bahçelievler Mahallesi Alaadin Caddesi’nde devam eden asfalt yenileme çalışmalarını yerinde inceleyerek yetkililerden konu ile ilgili bilgi aldı.

Başkan Albayrak incelemeler sonrasında yaptığı açıklamada daha önce 2018 yılının Kapaklı’nın yılı olacağını söylediklerini belirterek ” Kapaklı Belediyemiz ile uyum içinde devam eden çalışmalarımız neticesinde Kapaklı’da birçok projeyi ve yol yapım çalışmasını hayata geçirdik. Ben şimdiden Alaadin Caddesi’nin yenilenen hali ile vatandaşlarımıza hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.