SON DAKİKA

AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Av.Kerim ATALAY Aday adaylığı sürecinde de halk ile içiçe olmaya devam ediyor.

Bu haber 14 Mayıs 2018 - 12:43 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Ankara’da AK Parti Genel Merkezde gerçekleştiren mülakatların hemen ardından bölgeye dönen ATALAY, Ergene Samsun Havzalılar derneği tarafından düzenlenen bolluk aşına katılarak program sonrası yine Ergene’de gerçekleşen Ergene Trabzonlular derneği açılışına katıldı. 

Dernek açılışı sonrası sosyal medya hesaplarından “#Ergene Trabzonlular derneği açılışına katılım sağladık. Açılan derneğimizin Ülkemize, Tekirdağ’ımıza hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.” Dedi.

Son durağı olan Çorlu Ordulular Derneği tarafından düzenlenen 18.Geleneksel piknik şölenine katıldı. Geniş bir piknik alanında gerçekleşen program sonrasında piknik yapmak için gelen vatandaşlar ile bir araya gelen AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Av.Kerim ATALAY bölgede ki vatandaşlar ile muhabbet etti. Ailesi ile gelen vatandaşların isteği üzere Çorlu Kaymakamı Sn.Levent KILIÇ ve AK Parti Tekirdağ Milletvekili A.Adayı Av.Kerim ATALAY vatandaşlar ile birlikte voleybol maçı yaptılar. Çorlu Kaymakamı Levent KILIÇ “ Maçı kaybeden takım baklava ısmarlar eğer biz kaybedersek Kaymakamlık binamızda sizlere baklava ikramında bulunuruz” dedi

2.5 Yıldır İlçe Başkanlığı görevi süresince aktif olarak sahada olan