video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Zabıta Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdiği denetimler devam ediyor
Zabıta Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdiği denetimler devam ediyor
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 09 Kasım 2017 - 10:38 - Bu haberi 2330 kişi okudu.


Zabıta Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdiği denetimlerin yanı sıra, mesai saatleri dışında da tüm ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirdiği uygulamada izinsiz olarak satış yapan seyyar satıcı ve kaldırım işgalleri konusunda denetimlerde bulundu.

Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri gerçekleştirdiği denetimlerin yanı sıra, mesai saatleri dışında da tüm ekiplerinin katılımıyla gerçekleştirdiği uygulamada izinsiz olarak satış yapan seyyar satıcı ve kaldırım işgalleri konusunda denetimlerde bulundu.

 Çorlu Belediyesi Zabıta Müdürü Birol Uçar yapmış olduğu açıklamada Çorlu genelinde yapılan uygulamalar ile gerek vatandaşların gerekse de esnafın mağduriyetlerinin giderildiğini dile getirdi. Zabıta Müdürü Uçar, Zabıta Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen kontrol ve denetimler esnasında S. Omurtak Caddesi, Şinasi Kurşun Caddesi ve Kumyol Caddesi bölgelerindeki seyyar satıcılar ile kaldırım ve yaya yollarını işgal edenlere yönelik yoğun şikâyetler gereği denetim yapıldığını, 5326 sayılı Kabahatler Kanununa göre gerekli cezai ve idari yaptırımların uygulandığını ifade ederken söz konusu denetim faaliyetlerinin sürekli ve etkin bir şekilde devam edeceğini belirtti.
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir