video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Kaliteli hizmet bu mudur?
Kaliteli hizmet bu mudur?
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 08 Ağustos 2017 - 16:13 - Bu haberi 4466 kişi okudu.


Çorlu Belediyesi arkasında bulunan yol güzergahında TESKİ tarafından yapılan kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu giderleri, adeta vatandaşa bubi tuzağı kurulmuş görüntüsü veriyor.

TESKİ’nin daha önce Çorlu Belediyesi arkasında bulunan Aslan Sokak üzerinde yapmış olduğu kanalizasyon, içme suyu ve yağmur suyu giderlerinin yol üstünde kalması, adeta vatandaşa bubi tuzağı kurulmuş görüntüsü veriyor. Yapılan çalışmalar sonrası asfaltlanan yol dışında kalan kapaklar, vatandaşın korkulu rüyası oldu. Son anda fark ettiği kapakları görmeyen bazı sürücüler de, soluğu lastikçilerde alıyor. Yetkililerin yeteri kadar önlem almamasından şikayetçi olan vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin kendilerine resmen bubi tuzakları kurduğunu belirtti.

BELEDİYECİLİK VATANDAŞA HİZMETTİR
Güzergahta birçok kez araçlarının zarar gördüğünü belirten vatandaşlar, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin Çorlu’ya üvey evlat muamelesi yaptığını söyledi. Yaşanan durumdan Büyükşehir Belediyesi’ni sorumlu tutan araç sürücüleri, “Gördüğünüz gibi her şey ortada. Söyleyecek hiçbir şey yok. Milyonlarca lira harcanıp yatırım yapıldı ama gelin görün ki sonuç bu. Her ne kadar dikkatli bir şekilde bu tuzaklardan geçsek de yine araçlarımız zarar görüyor. Hala alınmış bir önlem yok. Büyükşehir Belediyesi hem cebimize hem de Çorlu’ya zarar veriyor” şeklinde konuştu.


Kaynak: Devrim

yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir