video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Tüm bildiklerinizi unutturacak platform
Tüm bildiklerinizi unutturacak platform
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 08 Ağustos 2017 - 13:36 - Bu haberi 506 kişi okudu.


'Dünyanın bütün dehaları, toplanın' sloganıyla yayın hayatına başlayan felsefe platformuna ilgi büyük...

Felsefe içerikleri ve felsefe makaleleri yanı sıra felsefe alanında bilgilendirici öğretici ve yer yer eleştirici üslubuyla aforizmalarıyla sizleri büyüleyecek olan Dahi Filozof yayında. Felsefe makaleleri çok ilgi çeken dahifilozof.com’da dahi filozof’un güncel, toplum ve tarihe dair görüşlerini felsefe ve felsefi sorgulamalara dair bakışını okuyacak ayrıca tarihi kişilikleri bir de dahi filozof’un kaleminden okuma fırsatı yakalayacaksınız.

2 HAFTADA 8 BİN KİŞİYE ULAŞTI!
Güncel ve topluma dair görüşleriyle Dünya ve üzerinde iz bırakacak düşünceleriyle dünyanın tüm dehalarını çağıran sloganıyla yayım yapan platform şaşırtıcı biçimde iki haftada 8 bin kişilik bir takipçi kitlesine çoktan ulaştı. Türkiye’nin yanı sıra Dünya’nın muhtelif ülkelerinden de takip edilen dahi filozof felsefi düşünceler platformu sadece dahi filozof’un yazıları dışında diyalektik tartışma forumunu da kısa sürede yayına açacağını bildirdi. Türk halkının da yoğun ilgi gösterdiği platform Türkiye için eğitici, bilgilendirici ve düşünceye çağıran bir platform olmasıyla birlikte yakın gelecekte çalkalayıcı bir platform olacak gibi de görünüyor.

‘BİLDİKLERİNİZ YALAN!
Nesnel dünyada bildiklerimizin büyük bir kısmıyla yalan olduğunu ifade eden Dahi Filozof, ağızları açık bırakacak şekilde bu argümanlarını ispatladığı yazılarında insanların kafasını karıştırmayı amaçlıyor. Önce yalanlarla kurulmuş temeli çalkalamak gerektiğini ve ardından o çalkantı ile boşalacak yere doğru bilginin inşa edilmesinin mümkün olabileceğini ifade eden www.dahifilozof.com Dünya’yı ve ülkesi herşeyi yeniden düşünmeye ve tartışmaya çağırıyor.

yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir