video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Çorluspor 1947’de yeni süreç merak ediliyor
Çorluspor 1947’de yeni süreç merak ediliyor
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 01 Ağustos 2017 - 14:53 - Bu haberi 2170 kişi okudu.


Çorluspor 1947 takımının yeni başkanı belirlenmişken şimdi tüm gözler bundan sonra ki süreçte. Takımın yeni Başkanından sonra spor kulislerinde Çorluspor 1947 takımının antrenörü kim olacak, yeni yönetim kimlerden oluşacak, kimler takıma transfer edilecek merakla bekleniyor.

Bölgesel Amatör Ligde geçen sene olduğu gibi bu sene de Çorlumuzu temsil edecek olan Çorluspor1947 takımı yeni Başkanı İbrahim Çiftçi olurken gelinen bu noktada her şeyin son dakika belirlenmesi sarı kırmızılı taraftarların yüreğine su serpti. Şimdi tüm gözler bundan sonraki sürece çevrildi.

NETLEŞMESİ GEREKİYOR

Çorluspor 1947 yeni Başkanını belirlemişken taraftarlar yeni yönetimde hangi isimlerin olacağı, takımın antrenörü kimin olacağı ve takıma hangi transferlerin yapılacağını merakla bekliyor.
Zaman bakımından Bölgesel Amatör Lig takımlarının çok arkasında kalan Çorluspor 1947 Ekim ayında başlayacak olan Bölgesel Amatör Ligi öncesi daha gün yüzüne bile çıkmadı. Yeni başkanı belirlenen Çorluspor 1947 bu saatten sonra elini hızlandırmalı.


Kaynak: Çorlu Gazetesi

yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir