video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
25 TL hayatını kararttı
25 TL hayatını kararttı
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 26 Temmuz 2017 - 11:44 - Bu haberi 8989 kişi okudu.


Çorlu’da çalıştığı alkollü restaurantta müşterisi tarafından 25 liralık hesap yüzünden bıçaklanan 43 yaşındaki Hikmet Aslan kolu sakat kaldığı için gittiği yerlerde iş bulamayıp sokaklarda yatıyor.

43 yaşındaki Hikmet Aslan, çalıştığı alkollü restaurantta geçtiğimiz Şubat ayında müşterisi E.T.'nin 25 liralık hesabına itiraz edince aralarında tartışma çıktı.

KOLUNDAN BIÇAKLANDI

Tartışma sonrasında E.T., masadan kalkarak Aslan'ı sağ kolunun altından bıçakladı. Hastaneye kaldırılan ve bıçaklandığından beri üç ameliyat geçiren, çalışmadığı için de işsiz olan Hikmet Aslan, çalışamadığı için sokaklarda yattığını ve kendisine yardım edilmesini istedi. Aslan, “Ben 2. ayın 23’ünde bıçaklandım. 5 aydır çalışamıyorum. Kolum sakat, 2 tane ameliyat geçirdim. Kalp yetmezliği var, kimsem yok. 20 gündür sokaklarda yatıyorum. Gitmediğim, çalmadığım kapı kalmadı. Yardım istiyorum, herkes gibi yaşamak istiyorum, çalışmak istiyorum, kimseye muhtaç olmadan yaşamak istiyorum. Eşimden ayrıldım, 2 çocuğum var. Onların nafakalarını ödeyemiyorum. Aç ve susuz bir şekilde sokaklarda geziyorum. Gerek yetkililerden gerekse yardımseverlerden, Allah rızası için yardım istiyorum, başka çarem kalmadı" diye konuştu.


Kaynak: Devrim

yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir