video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Çağrı Sandaloğlu hayatını kaybetti
Çağrı Sandaloğlu hayatını kaybetti
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 15 Temmuz 2017 - 14:36 - Bu haberi 11130 kişi okudu.


Antalya'nın Kemer İlçesi'nde denizde erkek cesedi bulundu. Cesedin, Çorlu CHP Gençlik Kolları üyesi ilçedeki bir gece kulübünde çalışan 28 yaşındaki Çağrı Sandaloğlu'na ait olduğu belirlendi.

Kemer merkez oteller bölgesi sahil bandında saat 07.30 sıralarında yüzen bir kişi sualtında erkek cesedi olduğunu gördü.

OTOPSİ YAPILACAK

Olay yerine gelen Cumhuriyet savcısı cesette inceleme yaparken akrabası olduğunu söyleyen kişinin ifadesi doğrultusunda cesedin, ilçe merkezindeki bir gece kulübünde çalışan Çağrı Sandaloğlu'na ait olduğu belirlendi. Kuzeni olduğunu söyleyen kişi Çağrı Sandaloğlu ve kadın arkadaşlarıyla saat 05.00 sıralarında sahilde buluştuklarını, Çağrı Sandaloğlu'nun kıyafetleri, ayakkabısı ve cep telefonunu kendisine verdiğini ve sonrasında kendisinin sahilden ayrıldığını anlattı. Çağrı Sandaloğlu'nun cenazesi otopsi için morga konuldu.

GÖRGÜ TANIĞI ANLATTI
Olayın görgü tanığı ve ihbarı yapan plaj görevlisi İdris Erdem, "Saat 07.30'da plaja geldim. Şemsiyeleri açarken, bizim otel müşterilerinden Erkan bey suya balıklama olarak dalıp bir anda geri çıktı. 'Burada bir ceset var' dedi. Benim çalışanım da baktı ve teyit etti. Ondan sonra gerekli mercileri aradım" dedi.
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir