video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Bir haftadır haber alınamıyor
Bir haftadır haber alınamıyor
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 15 Temmuz 2017 - 14:21 - Bu haberi 5900 kişi okudu.


Çorlu’da 16 yaşındaki Başak Sezer'den bir haftadır haber alınamıyor. Anne Ünzüle Sezer kayıp kızının hayatında endişe ettiğini söyledi.

İddiaya göre, 16 yaşındaki Başak Sezer geçtiğimiz hafta Perşembe günü çalıştığı işyerine gittiğini söyleyerek evden çıktı. Akşam kızının eve gelmediğini gören anne Ünzüle Sezer kızının cep telefonunu aradı. Ancak telefonun kapalı olması nedeniyle kızına ulaşamayan anne kızının çalıştığı iş yerine gitti.

HABER BEKLİYORLAR

Burada kızının erken saatte iş yerinden çıktığını öğrenmesi üzerine Cumhuriyet Polis Merkezi’ne giderek kayıp müracaatında bulundu. Anne Ünzüle Sezer, "Kızım 16 yaşında işe gidiyorum diye gitti. Bir daha gelmedi. Cep telefonunu aradım telefonu kapalı. Hiçbir şekilde ulaşamadık. Kızımın hayatından endişe ediyoruz. Polise bildirdik onlar da arıyorlar. Arayıp da bir kere sesini duyalım yeter” dedi. Ayrıca anne, kızına şu sözlerle seslendi: “Ben seni her şekilde kabul ediyorum. Ne olursun çok özledim. Ayakta duracak dermanım yok." Baba Murat Sezer ise kızının eve dönmesini istediğini belirterek, "Kızım nerdesin gel biz seni çok özledik. Ailece seni bekliyoruz" diye konuştu.yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir