video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Gölbaşı çöplüğe döndü
Gölbaşı çöplüğe döndü
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 08 Temmuz 2017 - 13:28 - Bu haberi 8647 kişi okudu.


Çorlu Belediyesi tarafından yapılan fakat sonrasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin hizmetine geçen İstanbul yolu üzerindeki Gölbaşı Gençlik Parkı eski görüntüsünü aratıyor.

Çorlu’nun ilk ve tek göletli parkı olma özelliği taşıyan Gölbaşı Gençlik Parkı’nda, Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından yürütülen çalışmalar sonucunda 7 iskele, 1 oyun grubu, 2 fitness takımı, 1 teleferik ve gece aydınlatma lambaları yapıldı. 125 bin m2 alana sahip Gölbaşı Parkı’na çok sayıda ağaç dikildi. Ayrıca Park ve Bahçeler Müdürlüğü tesislerinde üretilen çimler kullanılarak çimlendirme yapıldı.

BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİNE DEVREDİLMİŞTİ

Çorlu Belediyesi tarafından yapılan ve sonrasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin himayesine geçen Gölbaşı Gençlik Parkı’nın eski görüntüsünden eser kalmadı. Ayrıca vatandaşlar, parkın içinde bulunan tuvaletlerin bile hijyen açısından çok sağlıksız olduğunu dile getirdi. Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’nin sorumluluğu altına geçen Gölbaşı Gençlik Parkı, kaderine terk edildi.

YAPAMIYORSAN GERİ VER

Vatandaşlar Gölbaşı Gençlik Parkı’nın daha da büyük bir çöp yuvasına dönmemesi için Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi’ni göreve davet ederek, görevini yapamaycaksa Çorlu Belediyesi’ne devretmesini istedi.


Kaynak: Devrim

yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir