video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Çorlu'da CHP'lilerden 'adalet yürüyüşü'
Çorlu'da CHP'lilerden 'adalet yürüyüşü'
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 23 Haziran 2017 - 20:58 - Bu haberi 3441 kişi okudu.


Çorlu İlçe CHP teşkilatı İstanbul Milletvekili Enis Beberoğlu'nun tutuklanmasını protesto etmek amacıyla 'adalet yürüyüşü' düzenledi.

Omurtak Caddesi üzerindeki eski itfaiye önünden başlayan ve Atatürk Meydanı'na kadar süren yürüyüşe, CHP Tekirdağ Milletvekili Emre Köprülü, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Çorlu Belediye Başkanı Ünal Baysan, CHP Tekirdağ İl Başkanı Recep Öktem, Çorlu İlçe Başkanı İsmail Akar, partililer ve yürüyüşe destek veren vatandaşlar katıldı.

ADALET HERKESE LAZIM OLUR

Atatürk anıtı önünde konuşan CHP Çorlu İlçe Başkanı İsmail Akar, hükümeti eleştirerek, "Bugün buraya gelerek 'adalet istiyorum' diye haykıran sizlere çok teşekkür ediyorum. Türkçe Olimpiyatları'nda Afrikalı çocuklara Gesi bağlarını söyletirken hükümet 'hoca efendi' diye övünüyordu. Bizler ise 'adalet' diye haykırıyorduk. 'Türkiye bağırsaklarını temizliyor' diye alkışlanırken, bizler adalet istiyorduk. Adalet köylüye, çiftçiye, gazeteciye, işadamına, öğretmene, öğrenciye reva görenlere lazım. Ülkemizde herkesin sırtını rahatlıkla yaslayabileceği bir adalet sistemi olana kadar mücadelemiz devam edecektir" dedi.

Toplanan kalabalık konuşmaların ardından dağıldı.
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir