video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Trend Arena AVM bayram programı
Trend Arena AVM bayram programı
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 22 Haziran 2017 - 14:23 - Bu haberi 2205 kişi okudu.


Eski zamanların en sevilen ve hiç eskimeyen oyunları ile kocaman bir eğlenceye hazır mısınız?

Çorlu Trend Arena Alışveriş Merkezi Bayram alışverişinin rahat rahat yapılabilmesi için çalışma saatlerini gece 23:00’e kadar uzattı. Moda’nın ve Alışverişin Trendi Trend Arena her yaşa, her keseye hitap eden en trend bayramlıklarını, sezon alışverişinde %60’a varan indirimleri ile ziyaretçilerine konforlu ve indirimli alışveriş fırsatı sunuyor.

BAYRAM PROGRAMI

Bayramın 1. Günü açılışını saat 13:00, kapanışını 22:00 de yapacak olan Trend Arena, Bayramın 2. Günü( Pazartesi)’nden itibaren ise açılış saati 10:00, kapanış saati 22:00 ile normal saatlerine dönüş sağlayacak.

Bayramda da etkinliklerine hız kesmeden devam eden Trend Arena’da, Bayramın 1. Günü Mehter Takımı ile ziyaretçilerine görsel şölen yaşatırken, Eskimeyen Bayram Eğlenceleri kapsamı içerisinde bayram boyunca gerçekleştirilecek etkinliklerde topaç çevirme, misket, körebe, donmaca, çuval giyme, sandalye kapmaca, sek sek, ip atlamanın yanı sıra masa tenisi, ok atma, dart, mini disco, dans yarışmaları, trambolin, mini futbol gibi oyunlar ile de doyasıya eğlenceye açılan kapının anahtarı Trend Arena’da olacak.


yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir