video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Çocuklar pilotlarla fidan dikti
Çocuklar pilotlarla fidan dikti
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 07 Nisan 2017 - 19:47 - Bu haberi 3712 kişi okudu.


Çorlu İlçesi'nde başlatılan 'Her çocuk bir fidan, her fidan bir orman' projesi kapsamında çocuklar F-4 savaş uçaklarının gölgesinde fidan dikimi yaptı.

Çorlu Hava Meydan Komutanlığı ile ilçedeki bir alışveriş merkezinin işbirliğiyle hazırladığı Kaymakamlık, Belediye, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün desteğiyle hayata geçirilen 'Her çocuk bir fidan, her fidan bir orman' sosyal sorumluluk projesinde çocuklara çevre bilinci de vermek için bin fidan dikilmesi hedeflendi.

KEYİFLİ GEÇTİ

Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'nda süren etkinliklerde Çorlu Hava Meydan Komutanlığı'na inen iki F-4 savaş uçağı da çocukların büyük ilgisini çekti. Pistte park eden F-4 savaş uçaklarının yanı başındaki alana fidan diken çocuklar büyük mutluluk yaşadı.

Çorlu Hava Meydan Komutanı Pilot Albay Mehmet Ali Koç, çocuklarla yakından ilgilenip, onlarla birlikte fidan dikimi gerçekleştirdi. Etkinlik sonrası minik öğrencilere sertifikalarıyla birlikte etkinliğe özel tasarlanan pilot fularları hediye edildi. Öğrenciler pilot montları ve kepleriyle fotoğraf çektirdi.


yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir