video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Evine gittiği kadını 15 kez bıçakladı
Evine gittiği kadını 15 kez bıçakladı
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 27 Mart 2017 - 18:09 - Bu haberi 17033 kişi okudu.


Çorlu İlçesi’nde bir kafade garson olarak çalışan 18 yaşındaki Mustafa U., sokakta tanıştığı ve çağırması üzerine kahve içmek için evine gittiği Aysun A.’yı aralarında çıkan tartışma sonucu 15 yerinden bıçaklayıp yaraladı.

Olayın ardından polis merkezine giderek teslim olan Mustafa U., "Üzerime bıçakla yürüdü, ben de elinden alıp bıçakladım" dedi.

EVİNE DAVET ETTİ

Çorlu'da bir restoranda garson olarak çalışan 43 yaşındaki Aysun A., iddiaya göre önceki gece Reşadiye Mahallesi’nde sokakta karşılaştığı Mustafa U. ile tanıştıktan sonra evine kahve içmeye davet etti. İkili arasında bir süre sonra bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. İddiaya göre Aysun A., mutfaktan aldığı bıçakla Mustafa U.'nın üzerine yürüdü.

15 YERİNDEN BIÇAKLADI

Çıkan kavgada Mustafa U., Aysun A.’yı 15 yerinden bıçaklayıp kaçtı. Kısa süre sonra cumhuriyet Polis Merkezi’ne giden Mustafa U., kadının üzerine bıçakla yürüdüğünü ve elinden alıp bıçakladığını söyledi. Polis, Mustafa U.'nun adresini verdiği eve gittiğinde, Aysun A.’yı ağır yaralı olarak buldu. Ambulansla hastaneye kaldırılan ve 15 yerinden bıçaklandığı belirlenen Aysun A., ilk müdahalenin ardından yoğun bakım ünitesine alındı.








yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir