video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
TESKİ'nin işini vatandaş yapıyor
TESKİ'nin işini vatandaş yapıyor
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 28 Şubat 2017 - 17:35 - Bu haberi 5110 kişi okudu.


Çorlu Şeyhsinan Mahallesi Derinyol Sokak üzerinde geçtiğimiz haftalarda alt yapı çalışması yapan TESKİ ekipleri kazmış oldukları alanları kapamadı. Derinyol sokak üzerinde yaplan kazıdan sonra oluşan çukurlar içi doldurulmadan bırakıldı.

TESKİ geçtiğimiz haftalarda Şehsinan Mahallesi Derin Yol Sokak üzerinde alt yapı çalışmasında bulundu. İş makinesi ile kazılan sokak üzerinde çalışma tamamlandı.

'FATURALARI TESKİ'YE GÖNDERECEĞİZ'

Fakat TESKİ ekipleri kazı çalışması yapmış oldukları alanda oluşturdukları çukurları kapamadı. Bunun sonucunda oluşan çıkarlardan araçları ile geçerken zorlanana sürücüler TESKİ’ye tepki gösterdi.
Mahalle sakinleri de kendi çabaları ile tek bir çukuru kum ile doldurduklarını belirterek, “TESKİ’nin yapacağı işi vatandaş yapıyor, biz kendi imkânlarımızla çukurun birini kapadık, artık ümit ediyoruz ki diğer çukuru da TESKİ kapar” dediler.
Derinyol sokak üzerinde ki bu çukurların içinden geçerken araçlarının altlarının zemine vurduğunu  belirten araç sürücüleri araçlarında oluşan hasarın faturasını TESKİ’ye göndereceklerini belirttiler.


Kaynak: Çorlu Gazetesi
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir