video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Vega Hastanesi Çorluspor 1947 takımına sponsor oldu
Vega Hastanesi Çorluspor 1947 takımına sponsor oldu
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 18 Ekim 2016 - 19:11 - Bu haberi 2304 kişi okudu.


Vega Hastanesi Çorluspor 1947 takımına reklam sponsoru oldu. Çorlu Kaymakamlığında düzenlenen toplantıda atılan imzalarla reklam sponsorluğu resmi olarak gerçekleşti.

'ÇORLU'YA YATIRIM YAPIYORUZ'
Vega Hastanesi yönetim kurulu başkanı Selçuk Tuygun açıklamasında "Çorlu halkıyla iletişim kurabilme amacıyla bir çok girişimde bulunduk. Sponsoıluk anlaşmamız da bunlardan biri oldu. Bizim gönlümüz Çorlu'dan yana. Biz ne kazanıyorsak Çorlu'da kazanıyoruz ve buralarda harcama yapıyoruz. Çorluspor 1947 takımına da şu anda sadece reklam sponsoru olduk. Eğer şartlar uygun olursa sağlık sponsoru olmaya da adayız. Ayrıca Perşembe günü de Çorlu Basketbol A takımının sağlık sponsoru olarakta imza töreni düzenleyeceğiz. Çorlu'ya ve Çorlu halkına kazandıklarımızı iade etmek babında bu tarz etkinliklere öncelik vereceğiz. " ifadelerine yer verdi.

'ÖRNEK OLMASINI DİLİYORUM'

Çorlu Kaymakamı Levent kılıç ise yaptığı açıklamada; "Selçuk Tuygun iyi bir yatırımcı. Çorlu'da kendilerini görmekten mutluluk duyuyoruz. Vega Hospital'in Çorluspor 1947 takımına reklam sponsoru olmasının diğer iş adamlarımıza da örnek teşkil etmesini diliyorum" diye konuştu.


yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Ziyaretçi Yorumları

  • Bu Habere Henüz Yorum Eklenmemiş.
yorum ekle
İsminiz
:
Yorumunuz ()
:

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir