video box Günlük Burç Firmalar ve Mekanlar Hava durumlary Yemek Tarifleri
      
Trend Arena Reyap Hastanesi
Çorluspor 1947 sahaya indi
Çorluspor 1947 sahaya indi
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle
 
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Eklenme Tarihi : 04 Ağustos 2016 - 11:31 - Bu haberi 3005 kişi okudu.


Türkiye Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Çorluspor 1947 futbol takımı oyuncuları yeni sezon hazırlıklarına başladı.

Basın sözcüsü Sıtkı Ercan tüm şehrin birlik ve beraber olduğunu belirterek, “Tüm ilçenin kalbi Çorluspor 1947 için atıyor. Hedefli bir kadro kurduk” dedi.

İDDİALI BİR TAKIMIZ

Çorluspor 1947 futbol takımı oyuncuları ilkkez bir araya gelerek idmana çıktılar. Takımın son durumu ile ilgili olarak bir açıklama yapan Çorluspor 1947 Spor Kulübü Basın Sözcüsü Sıtkı Ercan, hedefi olan bir takım yaptıkları belirterek, “70. yılda 3. Lig hedefi ile yola çıkan Çorluspor 1947 takımımız top başı yapıyor. Tüm yönetim kurulu üyeleri ve Çorlu halkı bu yıl inandı ve güvendi, iyi bir takım kurduk. Şampiyonluk hedefli bir kadro kurduk. Her şey yolunda gittikten sonra bu hedefe giderken tüm şehrin bir arada olduğu herkesin kalbinin Çorluspor 1947 için attığı iddialı bir takım oluşturmaya çalıştık. Bugüne kadar emeği geçen tüm yönetim kuruluna teşekkür ediyorum”dedi.

İYİ BİR TAKIM OLUŞTURDUK

Çorluspor 1947 takımının teknik direktörü Erdal İşkar ise iyi bir takım oluşturduklarını belirterek, “Bugün itibariyle yeni sezona başlamış bulunmaktayız. İyi bir kadro oluşturduğumuzu düşünüyorum. Burada iki üç arkadaşımız daha bizlere katılacaktır. İlk olarak çift idman yapacağız. Daha sonra ise kamp programımız var. Bundan sonra yapılacak tek şey iyi bir takım olmak. Bunun sebeple takım içinde birlik ve beraberlik çok önemlidir. Bunu sağlayıp arzu ettiğimiz hedeflere yavaş yavaş yetişeceğiz” diye konuştu.


Kaynak: Devrim
yazdir
paylas
yorumlar
yorum ekle

Bu Haberlerde Ilginizi Cekebilir